pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF model REGULATOR AS.R02-1

Elegantné pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF s originálnym mechanickým strojčekom s ručným náťahom POLJOT 3105 v špeciálnej úprave hodinárskej manufaktúry ALEXANDER SHOROKHOFF určite zaujme každého zberateľa. Strojček je ručne gravírovaný a vďaka čiastočne skeletizovanému ciferníku a priehľadnému zadnému krytu je krásne viditeľný. Naviac je zaujímavý aj po technickej stránke, nakoľko ide o regulátor, čiže každá ručička sa pohybuje po vlastnej oske: centrálna minútová ručička, bočná hodinová ručička v polohe 6 hodín a bočná sekundová ručička v polohe 9 hod. Model bol vyrobený v limitovanej edícii 98 kusov a je už takmer v celom svete vypredaný.

2 200 € s DPH
Na sklade

+ -

Našli ste lepšiu cenu? Spravíme Vám ponuku

  • Doprava ZADARMO
  • doručenie do 24-hodín
  • vernostné zľavy
  • autorizovaný servis
  • autorizovaný predajca
  • náhradné diely

,

ŠPECIFIKÁCIA

--> puzdro rozmer: 43,5  mm 
              výška: 13,2 mm
              materiál: ušľachtilá oceľ
sklíčko:  zafírové (predné aj zadné)
zadný kryt: priehľadný
ciferník: gilošovaný, poloskeletizovaný
farba ciferníka: strieborná
vodotesnosť: 5 ATM
remienok: teľacia koža
farba remienka: čierna
typ zapínania: klasická pracka s gravírovaným logom AS.
balenie: čierna lakovaná kazeta, záručná knižka s návodom
limitovaná edícia: 98 kusov

STROJČEK

kaliber: 3105.AS ručný náťah, jednotlivé diely sú ručne gravírované a pozlátené
priemer: 31 mm
výška: 7,35 mm
počet rubínových kameňov: 17
rezerva chodu: 42 hod.
funkcie: hodiny, minúty, sekundy, regulátor - každá ručička sa pohybuje po vlastnej oske: centrálna minútová ručička, bočná hodinová ručička v polohe 6 hodín a bočná sekundová ručička v polohe 9 hodín
dátum: jednoduchý - indikácia dňa v mesiaci v polohe 9 hodín


LEGENDA

Regulátor R02 je  veľmi úspešným nástupcom  regulátora  R01 - fascinujúce hodinky v tradičnom dizajne. Prvýkrát bol  predstavený na Baselworld 2016 a  okamžite si získal obrovský obdiv.

V porovnaní s prvou verziou bol model  R02 dizajnovo aj funkčne prepracovaný. Ciferník je gilošovaný v tvare kruhov a malý ciferník v polohe 6 hodín má krasnu kresbu slnečných lúčov. Otvorené zobrazenie dátumu bolo presunuté do polohy  9 hodín v mieste ukazovateľa  sekúnd. Ciferník je v strede skeletizovaný, aby bol viditeľný  krásne ručne gravírovaný strojček.

Typické črty avantgardnej  línie  Alexander Shorokhoff  zostali nedotknuté: elegantne modelované modré ručičky  a veľká  60  v polohe 12 hodín.

Séria je limitovaná v počte 98 kusov.
 

Na jeseň 2016 roku čitatelia časopisu UHREN-MAGAZIN, Watchtime.net a Focus Online v rámci prestížnej súťaže Golden Balance 2017 vybrali najlepšie hodinky  sveta z počtu 285 hodín, ktoré boli nominované do súťaže.  Súťaž má 5 kategórií podľa cenovej hranice: kategória A do 2 500 €, kategória B do 5 000 €, kategória C do 10 000 €, kategória  D do 25 000 € a kategória E nad 25 000 €.  Model Regulator R02 získal v tejto prestížnej súťaži 3. miesto a bronzovú medailu v kategorii A do 2 500 €.

 

NÁVOD


Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.