pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF model KANDY AS.KD02-4G

elegantné pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF so švajčiarskym strojčekom s automatickým náťahom a ručne gravírovaným rotorom v špeciálnej úprave hodinárskej manufaktúry ALEXANDER SHOROKHOFF. Gravírovaný ciferník v tvare štvorcov je typickým predstaviteľom kubizmu, jedného z avantgardných umeleckých smerov. Do štvorcového puzdra sú z boku vložené zlaté 18 karátové drôty, ktoré tvoria decentnú a elegantnú ozdobu hodiniek, zvyšujúc tak ich hodnotu. Na zadnom kryte je štvoro okrúhlych priehľadných otvorov, ktoré prezrádzajú krásu ručne gravírovaného strojčeka.

3 299 € s DPH
Na sklade

+ -

Našli ste lepšiu cenu? Spravíme Vám ponuku

  • Doprava ZADARMO
  • doručenie do 24-hodín
  • vernostné zľavy
  • autorizovaný servis
  • autorizovaný predajca
  • náhradné diely

,

ŠPECIFIKÁCIA

--> puzdro rozmer: 41 x 41 mm 
              výška: 9 mm
              materiál: ušľachtilá oceľ v lesklej čiernej PVD úprave, puzdro je z boku lemované troma drôtikmi z 18 karátového ružového zlata
sklíčko:  zafírové s antireflexnou úpravou
zadný kryt: kovový s 4 rôznofarebnými presklenenými otvormi
ciferník:
3D giloš
farba ciferníka: čierna
vodotesnosť: 3 ATM
remienok: koža aligátora
farba remienka: čierna
typ zapínania: klasická pracka s gravírovaným logom AS
balenie: čierna lakovaná kazeta, záručná knižka s návodom

STROJČEK

kaliber: 2892.AS automatický náťah, rotor je ručne gravírovaný
priemer: 25,60 mm
výška: 3,60 mm
frekvencia: 28 800 kmitov za hodinu, 4 Hz
počet rubínových kameňov: 21
rezerva chodu: 47 hod.
funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum

korunka: 3 polohy, 1 - ručný náťah, 2 - nastavenie dátumu, 3 - nastavenie času

LEGENDA

Model Kandy od Alexandra Shorokhova dostal svoj názov po jednom z aktérov najväčšej revolúcie v maliarstve od dôb renesancie, po maliarovi Kandinskom, ktorý ako všetci avantgardní maliari opustil predmetné zobrazenie a plne prešiel k abstrakcii. V Kandinského obrazoch sa objavovali geometrické prvky ako vyseknuté časti kruhov a pravouholníkov, bodky a zalomené línie, majúce funkciu významných znakov. Táto časť tvorby Kandinského fascinovala aj Alexandra Shorokhova a venoval jej celú modelovú radu pomenovanú na počesť slávneho maliara. Model KANDY je celý utopený v geometrických tvaroch: Puzdro je v tvare štvorca, giloš na ciferníku opäť kopíruje štvorec a trojuholník a na zadnom kryte sú štyri kruhové otvory vyplnené farebným sklom v základných farbách. Plne v duchu tvorby Kandinského a avantgardných umelcov.

Čierna verzia modelu KANDY je zameraná na novú kombináciu materiálov. Moderné elegantné puzdro je pokryté lesklým čiernym PVD. Z boku puzdra sú vytvorené tri pásy, v ktorých sú vložené 3 drôtiky z 18-karátového zlata. Tento drobný detial robí hodinky neobyčajnými a priťahujú  pozornosť. Model KANDY je opäť vyinikajúcim príkladom filozovie hodinárskej fabriky ALEXANDER SHOROKOHOFF - Umenie na zápästí.

NÁVOD


 

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.