pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF model LEVELS AS.DT03-3

elegantné pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF s automatickým náťahom a funkciou duálneho času, ktorá nie je riešená ako funkcia jedného strojčeka, ale v puzdre hodín sú uložené dva strojčeky. V danom modely bolo použitých niekoľko jedinečných inovatívnych prvkov. Jednotlivé dizajnové prvky na ciferníku sú riešené v rôznych výškových úrovniach, takže ide o taký "mrakodrap" na ciferníku. Veľmi originálnym a jedinečným spôsobom je riešená aj lupa na dátumovke.

3 650 € s DPH
Na sklade

+ -

Našli ste lepšiu cenu? Spravíme Vám ponuku

  • Doprava ZADARMO
  • doručenie do 24-hodín
  • vernostné zľavy
  • autorizovaný servis
  • autorizovaný predajca
  • náhradné diely

,

ŠPECIFIKÁCIA

--> puzdro rozmer: 46,5 mm
              výška: 12,5  mm
              materiál: ušľachtilá oceľ
sklíčko:  zafírové s antireflexnou úpravou
zadný kryt: 2 priehľadné otvory, zafírové sklo
ciferník:
modrý s vlnitým vzorom a s dvoma gilošovanými malými ciferníkmi ohraničenými kruhovou a pozlátenou aplikáciou, ktoré sú aplikované na dvoch rôznych úrovniach ale vzájomne prepojených pozlátenými polokruhmi. Nad dátumom je v umiestnená lupa.
Ručičky: mosadzné s oranžovým a zeleným povlakom
vodotesnosť: 5 ATM
remienok: pravá pštrosia koža
farba remienka:  hnedá
typ zapínania: klasická pracka s gravírovaným logom AS
balenie: čierna lakovaná kazeta, záručná knižka s návodom.
limitovaná edícia:99 kusov

STROJČEK

kaliber: 2 strojčeky kal. 2671.AS automatický náťah, s ručne gravírovaným rotorom
priemer: 17,20 mm
výška: 4,80 mm
frekvencia: 28 800 kmitov za hodinu, 4 Hz
počet rubínových kameňov: 25
rezerva chodu: 42 hod.

funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum, dualtime. Malý ciferník v polohe 4 hod. ukazuje hlavný čas (hodiny, minúty, sekundy) , ciferník v polohe 10 hod. ukazuje duálny čas (hodiny a minúty).
dátumovka: ukazuje dni v mesiaci (v polohe 9 hod.)
korunka: 3 polohy, 1 - ručný náťah, 2 - nastavenie dátumu, 3 - nastavenie času


LEGENDA

Hodinky "Levels" dostali svoje pomenovanie na základe viacúrovňového ciferníka. Na jednej úrovni je domáci čas a na druhej je duálny (miestny) čas, t.j. čas na mieste, kde sa nachádzate. Na tretej úrovni je umiestnené logo "Alexander Shorokhoff" a štvrtá úroveň zobrazuje limitovanú edíciu. Všetky úrovne majú rôznu výšku. Najdôležitejšia a najvyššia úroveň je umiestnená nad oknom kalendára, kde je vložené zväčšovacie sklo. Spôsob jeho umiestnenia podčiarkuje tvorivosť Alexandra Shorokhova a narúša tradíciu umiestnenia lupy priamo do predného skla.

Model Levels, to je „mrakodrapová“ konštrukcia na gilošovanom podstavci v žiarivo modrej alebo striebornej farbe, ktorá vytvára kontrasty a zároveň harmóniu. Farby boli vybrané perfektne. Pre avantgardného umelca by však bolo príliš jednoduché a nepredstaviteľné nechať veci jednoduchými. Alexander Shorokhov vždy hľadá niečo výnimočné. Použitím rôznofarebného pásu neurčitej formy sa umelcovi podarilo udržať dokonalé usporiadanie a zároveň odovzdať svoj nezameniteľný dizajn.
Nový model zn. "Alexander Shorokhoff" bol vyrobený plne v duchu filozofie "Art on the Wrist"  v limitovanej edícii len 99 kusov.

 

NÁVOD

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.