Novinka

pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF model REVOLUTION AVG AS.REV-AVG

luxusné pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF s automatickým náťahom a originálne riešeným ciferníkom i samotným puzdrom, v ktorom sa spája techno-dizajn s umeleckou revolučnou avantgardou. Ide o jedinečný majstrovský kúsok z bohatej kolekcie značky ALEXANDER SHOROKHOFF, kde sa výrobcovi i dizajnérovi podarilo zdolať nové méty. Model bol vyrobený v limitovanej edícii 100 kusov.

3 995 € s DPH
Na sklade

+ -

Našli ste lepšiu cenu? Spravíme Vám ponuku

  • Doprava ZADARMO
  • doručenie do 24-hodín
  • vernostné zľavy
  • autorizovaný servis
  • autorizovaný predajca
  • náhradné diely

,

ŠPECIFIKÁCIA

-->

puzdro rozmer: 43,5 mm
              výška: 11,55  mm
              materiál: ušľachtilá oceľ
sklíčko:  zafírové predné aj zadné
zadný kryt: priehľadný
ciferník: gilošovaný so strieborným vzorom v avantgardnom štýle
farba ciferníka: čierna
vodotesnosť: 5 ATM
remienok: teľacia koža  prešívaná farebnou niťou
farba remienka: červená alebo čierna (podľa voľby)
typ zapínania: klasická pracka s gravírovaným logom AS 
balenie: čierna lakovaná kazeta, záručná knižka s návodom
limitovaná edícia: 100 ks

STROJČEK

kaliber: kal. 2671.AS automatický náťah, s ručne gravírovaným rotorom
priemer: 17,20 mm
výška: 4,80 mm
frekvencia: 28 800 kmitov za hodinu, 4 Hz
počet rubínových kameňov: 25
rezerva chodu: 42 hod.
funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum
korunka: 3 polohy, 1 - ručný náťah, 2 - nastavenie dátumu, 3 - nastavenie času
 

LEGENDA

S novým modelom „Revolution Avantgarde“ sa Alexander Shorokhov snažil priniesť viac umenia, viac avantgardy, viac „revolúcie“ do hodinárskeho umenia a dizajnu a zároveň chcel využiť svoje technické zručnosti a predstaviť svoje vízie do budúcnosti.

V 43,5 mm hodinovom puzdre Alexander Shorokhov vytvoril nielen priestor pre strojček a číselník, ale aj pre svoje revolučné umelecké fantázie. Zostal verný svojej avantgardnej línii a navrhol otvorený priestor s geometrickými prvkami a malými súčiastkami hodín, ako sú pružiny a ozubené kolieska, ktoré sú akoby mikroskopickým pohľadom do vnútra strojčeka, kúsok ktorého môžeme uvidieť cez malý otvor v strede bočného ciferníka. Malé puzdro hodín spolu s jednotlivými súčiastkami sa volne vznášajú vo vzduchu poprepichovanom kovovými tyčami.

Vnútorný okraj veľkého puzdra ako aj vonkajší obvod malého puzdra pripomínajú ozubené kolesá zapadajúce do seba. Táto podoba má evokovať pociť industrializácie, ktorý zmenil pokojný život ľudí. Mohutnosť priemyslu a jemná precíznosť hodinárskej technológie sa dokonale prepájajú a sú symbolom avantgardnej kolekcie  ALEXANDRA SHOROKHOVA - toho, kto spája nespojiteľné. 

Avantgardný číselník v rôznych farbách a tvaroch dokonale nadväzuje na predchádzajúce modely Miss Avantgarde, Plus-mínus a Kandy Avantgarde. Priehľadný zadný kryt nám umožňuje pokochať sa krásou hodinového strojčeka a ručne gravírovaného rotora.

Nový umelecký výtvor dizajnéra a inžiniera Alexandra Shorokhova dvíha avantgardnú kolekciu na novú úroveň a odráža jeho vízie do budúcnosti. Model bol nominovaný do prestížnej súťaže German Design Award 2020 a stal sa víťazom!

NÁVOD
 
                             

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.