pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF model REGULATOR AS.R01-3

Elegantné pánske hodinky ALEXANDER SHOROKHOFF s originálnym mechanickým strojčekom s ručným náťahom POLJOT 3105 v špeciálnej úprave hodinárskej manufaktúry ALEXANDER SHOROKHOFF určite zaujme každého zberateľa. Strojček je ručne gravírovaný a vďaka čiastočne skeletizovanému ciferníku a priehľadnému zadnému krytu je krásne viditeľný. Naviac je zaujímavý aj po technickej stránke, nakoľko ide o regulátor, čiže každá ručička sa pohybuje po vlastnej oske: centrálna minútová ručička, bočná hodinová ručička v polohe 6 hodín a bočná sekundová ručička v polohe 9 hod. Model bol vyrobený v limitovanej edícii 98 kusov a je už takmer v celom svete vypredaný.

Na sklade

+ -

Našli ste lepšiu cenu? Spravíme Vám ponuku

  • Doprava ZADARMO
  • doručenie do 24-hodín
  • vernostné zľavy
  • autorizovaný servis
  • autorizovaný predajca
  • náhradné diely

,

ŠPECIFIKÁCIA

--> puzdro rozmer: 43,5  mm 
              výška: 13,2 mm
              materiál: ušľachtilá oceľ
sklíčko:  zafírové (predné aj zadné)
zadný kryt: priehľadný
farba ciferníka: šedá
vodotesnosť: 5 ATM
remienok: kožený
farba remienka: tmavošedá
typ zapínania: klasická pracka s gravírovaným logom AS
balenie: čierna lakovaná kazeta, záručná knižka s návodom

STROJČEK

kaliber: 3105.AS ručný náťah, jednotlivé diely sú ručne gravírované a pozlátené
priemer: 31 mm
výška: 7,35 mm
počet rubínových kameňov: 17
rezerva chodu: 42 hod.

funkcie: hodiny, minúty, sekundy, regulátor - každá ručička sa pohybuje po vlastnej oske: centrálna minútová ručička, bočná hodinová ručička v polohe 6 hodín a bočná sekundová ručička (zvýraznená červenou farbou) v polohe 9 hodín
dátum: jednoduchý - indikácia dňa v mesiaci v polohe 3 hodín

LEGENDA

Regulátor R01 sú ideálne hodinky  pre sebavedomého muža. Avantgardný dizajn v súlade s  modernými, takmer provokatívnymi štýlovými prvkami  okamžite upúta  zainteresovaných ľudí.
Pojem regulátor pozná asi každý, pre koho hodinky znamenajú niečo viac. U bežných  náramkových hodiniek  hodinová minútová a sekundová ručička majú spoločnú os umiestnenú v strede ciferníka. Pri regulátory má každá ručička svoju vlastnú os umiestnenú v inej polohe. V strede zostáva zvyčajne minútová ručička, lebo minúty sú asi najdôležitejšie v bežnom sledovaní času. Veľká 60 v  polohe 12 hodín  nám hovorí o tom, že prešlo 60 minút.  Ukazovateľ hodín je v polohe 6 hodín a ukazovateľ sekúnd je v polohe 9 hodín. Malá sekundová ručička je zvýraznená červenou farbou.

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.